Co powinieneś wiedzieć o powiększaniu penisa?

Powiększanie przyrodzenia to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pośród mężczyzn.

Problem jest bardzo duży, niewielu panów jest w 100% zadowolonych z rozmiaru swojego penisa, dlatego rynek poleca różnego rodzaju środki, kremy, żele a nawet pompki, które mają pomóc w zaakceptowaniu swojego ciała. Ale czy są efektywne? Rozmiary penisów są różne, uzależnione są od narodowości jak również uwarunkowań genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest istotny w czasie zbliżenia, najistotniejszym czynnikiem, który może zagwarantować udane współżycie jest fantazja i miłość partnera.

Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko wolą posiadać przyrodzenie o pokaźniejszych wymiarach. Kompleksy związane z długością i grubością członka są znane od dawna i mają związek z psychiką i to właśnie od samoakceptacji należałoby zacząć. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i taki rozmiar posiada większość mężczyzn , którzy zamieszkują terytorium Europy. Jednym z z cieszących się największą popularnością sposobów na to, aby penis był większy jest stosowanie zalecanych tabletek. Takiego rodzaju środki składają się zazwyczaj z naturalnych, ziołowych składników, które mają wpływ na zwiększoną chłonność oraz sprawność ciał jamistych, z których składa się penis. Tabletek na zwiększenie rozmiarów członka jest sporo, przy czym trzeba pamiętać, aby decydować się jedynie wyłącznie takie produkty, które pochodzą z pewnego źródła, tak będzie najbezpieczniej.

Jak naturalnie powiększyć penisa?

Większy penis to dla większości mężczyzn zwiększenie poczucia wartości i lepsza samoocena. Chociaż kobiety twierdzą, że rozmiar penisa w trakcie stosunku tak naprawdę jest bez znaczenia i ważniejsza się czułość oraz fantazja partnera, dla panów jest to szalenie istotna kwestia, której poświęcą swój czas. Jeśli chodzi o naturalne sposoby na powiększenie penisa, należy zainteresować się ćwiczeniami. W sieci można znaleźć odpowiednie treningi rozciągające, lekarze jednak nie zalecają działań na własną rękę. Trzeba skonsultować się w tym celu z lekarzem urologiem albo seksuologiem. Rozciągając członka niestety można doprowadzić do powstawania problemów wiążących się ze wzwodem. Innym popularnym sposobem jest zastosowanie pompki próżniowej. Pompka może nieco wydłużyć członek, jest polecana głównie osobom, które przeszły urazy kręgosłupa bądź poruszają się na wózku inwalidzkim.

Dla nich pompka to niekiedy jedyny sposób na uzyskanie wzwodu. Przy czym należy być ostrożnym i trzeba pamiętać o zdjęciu gumki po odbyciu stosunku. Pastylki, pompki czy kremy nie gwarantują trwałych efektów. Jeżeli na zawsze chcemy zwiększyć wymiar swojego penisa niestety będziemy musieli zdecydować się na operację. Jest ona nie tylko kosztowna, ale ponadto niebezpieczna. Zabieg chirurgiczny powiększania penisa wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie przynieść rezultatu albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie osiągał wzwodu. ,To, dlatego przed podjęciem tego rodzaju decyzji trzeba dokładnie przemyśleć sprawę i zastanowić się czy opłaca się cierpieć i ponosić tak ogromne ryzyko.

jak naturalnie powiększyć penisa

0Shares

Dodaj komentarz