1. Hair Care Panda – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

Hair Care Panda

Witaminy, które przywróciły blask moim włosom.

Jeszcze jakiś czas temu moje suche i porowate włosy były moim największym kompleksem. Matowe i kruche, niezależnie od ilości używanych odżywek nie wyglądały dobrze. Najlepiej czuję się w długich włosach, ale skoro wyglądają na zniszczone to z pewnością uroku mi nie dodają.

Pomyślałam, że powinnam jeszcze spróbować odżywiania włosów od środka i zamówiłam polecane przez przyjaciółkę witaminy na włosy w żelkach Hair Care Panda Vegan Gummies. Przyznaję, że na początku byłam dość przeciwna, ale po wnikliwym zapoznaniu się ze składem witamin oraz oczywiście po wielu pełnych zachwytu słów pod adresem żelków przyjaciółki, pomyślałam, że rzeczywiście może to ostatnia deska ratunku.

Hair Care Panda skład:

· Biotyna na włosy 5000% ma wspaniałe działanie, pomaga zachować ich zdrowie, a także zapobiega siwieniu oraz łysieniu. Ilość biotyny w Hair Care Panda był zatem bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze tych witamin.

· Witamina B6 100%, która energetyzuje i wpływa na poprawność wzrostu włosów. Oczywiście witamina B6 wpływa również bardzo korzystnie na stan naszej skóry.

· Niacyna 100% wspomaga porost włosów, działa nawilżająco na włosy, chroni włosy przed powstawaniem łupieżu, przeciwdziała ich wypadaniu, jak również wpływa na wzmocnienie cebulki włosa.

· Cynk 100% jest katalizatorem i kontrolerem, gdyż kontroluje metabolizm aminokwasów, czyli wpływa na tworzenie keratyny, jak również na wchłanianie się witaminy A, a także reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki cynkowi nasze włosy są mocniejsze, zdrowsze i nie tak szybko się przetłuszczają.

· Witamina A 100% wzmacnia włosy, skórę oraz paznokcie. Niedobór witaminy A powoduje wypadanie, łamliwość i zatrzymanie wzrostu włosów.

· Selen 100% oddziałuje na kondycję włosów, oraz kondycję naszego mechanizmu. Niedobór selenu powoduje osłabienie organizmu, a co za tym idzie kondycji naszej skóry, włosów oraz paznokci.

· Witamina B12 100% pomaga zachować dobrą kondycję, energię i witalność. Zbyt mała ilość tej witaminy spowoduje wypadanie włosów, a także niedokrwistość. Skóra traci blask, a włosy stają się kruche i matowe.

· Witamina B1 100% dzięki niej włosy są zdrowe, sprężyste i błyszczące. To właśnie niedobór tej witaminy powoduje szorstkość, łamliwość i ogólny zły stan naszych włosów.

· Witamina E 100% chroni przed stresem oksydacyjnym, wspiera i nawilża włosy, przywraca ich blask i zdrowie.

· Kwas pantotenowy 100% przyczynia się do prawidłowej syntezy witaminy D. Wspomaga proces pigmentacji, spowalnia więc siwienie włosów.

Jak widzisz skład tych witaminowych żelków mówi sam za siebie. Ja przekonałam się i nie żałuję. Od kiedy zaczęłam przyjmować 2 żelki dziennie po posiłku, moje włosy zdecydowanie poprawiły swój stan, a ja wyglądam po prostu urodziwiej. Co dla mnie także jest istotne, wszystkie składniki Hair Care Panda są wege, co jest spójne z wyznawaną przeze mnie filozofią życia.

Hair Care Panda opinie:

„Od kiedy zaczęłam zażywać te witaminy, moje włosy całkowicie zmieniły swój wygląd. Są piękne i lśniące, a ja nie mogę opędzić się od komplementów. W końcu znalazłam produkt, który z czystym sumieniem mogę polecić koleżankom”.
Iza 35 lat

„Witaminy w żelkach to świetny specyfik. Nie dość, że pyszny, to jeszcze tak skuteczny. Włosy przestały wypadać, a ja nie muszę już myśleć o tym, że pełno ich na moim ubraniu. Od czasu, kiedy zażywam Hair Care Panda moje życie stało się lepsze”.
Maja 25 lat

 

0Shares

Dodaj komentarz