Przyjemne odchudzanie?

Przyjemne odchudzanie

Przyjemne odchudzanie? Dźwięk tych słów powoduje na naszych twarzach uśmiech niedowierzania – bo przecież nie ma idealnej sylwetki bez wyrzeczeń, prawda? Okazuje się jednak, że dieta nie musi być torturą, a kilogramy mogą gubić się same. Zobacz, jak wyszczupleć bez wysiłku i w świetnym nastroju!

Jedz, ile chcesz

Słowo „dieta” zwykle przyprawia nas o dreszcze i kojarzy nam się z głodówką, która nie pozwala nam cieszyć się życiem. Oczywiście, właściwe żywienie to istotny element troski o piękna figurę, ale bez popadania w skrajności. Tak naprawdę możesz jeść, ile chcesz, wystrzegając się tylko szkodzących Twemu ciału produktów. W twoich posiłkach powinny znajdować się m.in. owoce, warzywa, ryba, kurczak, pełnoziarniste pieczywo, a także wiele innych. Codziennie zatem masz możliwość zjedzenia prawdziwej uczty! Dobrym pomysłem jest także zwalczanie głodu ostrymi potrawami. Dodawaj zatem do posiłków przyprawy takie jak chilli, gdyż sprawiają,że czujesz się syta i znacznie przyspieszają metabolizm. Rezultaty twoich zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych wspomogą również suplementy diety, np. Get Slim, który odpowiada za właściwą przemianę materii w organizmie.

Pamiętaj, że samo przygotowanie jedzenia ma dobroczynny wpływ na twoją sylwetkę. Spędzając pół godziny w kuchni na przyrządzaniu dań spalasz aż 100 kalorii. Wykreśl więc ze swojego słownika słowo „dieta” i zamień je na zwrot „program żywieniowy”. Pozytywnie nastaw się do swojego nowego stylu życia i ciesz się z wykonywania kulinarnych eksperymentów!

Dieta na kawie i czekoladzie

Filiżanka kawy w przerwie od pracy? Czemu nie! Kofeina bardzo pozytywnie wpływa na metabolizm, poprawiając jego funkcjonowanie. Najskuteczniejsza będzie tu czarna kawa, ale naturalnie możesz dodać do niej trochę chudego mleka, które zneutralizuje gorzki smak kofeiny.

Nie musisz także rezygnować całkiem ze słodyczy. Na deser zafunduj sobie ok. 40 gramów gorzkiej czekolady, która pobudza ciało do spalania tkanki tłuszczowej. Osoby, które spożywają dziennie kilka jej kostek, są chudsze od tych, które czekolady nie jedzą wcale. Bez obaw możesz więc delektować się kilkoma kostkami dziennie do porannej kawy czy poobiedniego deseru.

Wypoczęte ciało to zgrabne ciało

Zadbaj o dobry sen! Staraj się spać co najmniej 8 godzin dziennie. Dzięki takim praktykom będziesz spalać aż dwa razy więcej tłuszczu niż osoby, które śpią krócej. Poza tym mniejsza ilość snu wzmaga nasz apetyt i sprawia, że jemy więcej. Zapewnij sobie więc wieczorny relaks, idź spać wcześniej lub nastaw budzik na późniejszą niż zwykle godzinę. Rezultaty takich praktyk z pewnością zaskoczą cię pozytywnie, a więc bez wyrzutów sumienia oddawaj się codziennym przyjemnościom!

0Shares

Dodaj komentarz