Wiecznie młody i piękny wygląd

Wiecznie młody i piękny wygląd

Marzenia o zachowaniu wiecznej młodości i pięknego wyglądu są z nami od czasów starożytnych. Filozofowie, lekarze i naukowcy poszukiwali i poszukują po dziś dzień kolejnych recept na niekończącą się młodość.Upływ czasu wydaje się jednak nieubłagany, a prawa natury nie do oszukania…

Na szczęście współczesna nauka, przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny dają nam  możliwość opóźniania procesu starzenia i niwelowania jego objawów. Powszechnie dostępnym „eliksirem młodości” jest kolagen, który specjaliści zamknęli w laboratoriach w preparacie Collagen.

Co w nim znajdziemy? Przede wszystkim dużą dawkę łatwo przyswajalnych, naturalnych białek kolagenowych, które są głównym składnikiem proteinowej siatki napinającej skórę.

Suplementy w swym składzie posiada kolagen rybi, kwas hialuronowy, witaminy E i C, biotynę, cynk, selen, ekstrakt z pestek winogron bogaty w antyoksydanty. Główny składnik – kolagen rybi – jest  związkiem czynnym. Dzięki temu, że jego cząsteczki są mniejsze od kolagenu pochodzenia zwierzęcego, szybciej przedostaje się do naszej skóry i odnawia ją. W krótkim czasie neutralizuje skutki działania wolnych rodników, odgrywających najważniejszą rolę w  procesie starzenia się skóry.

Kwas hialuronowy da naszej tkance skórnej idealne nawilżenie, przez co wpływa na wygładzenie oraz spowolnienia procesów starzenia się naszej skóry.

Stosowany jest często jako składnik kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym.Jednakże konsumowany w tabletkach osiąga większą skuteczność, a doskonały efekt utrzymuje się przez długi okres Uzupełniającym atutem kwasu hialuronowego jest obniżenie podrażnienia skóry, uproszczenie transportu składników odżywczych oraz likwidowanie substancji toksycznych wewnątrz skóry z tego powodu skóra nabiera koloru i blasku.

Polifenole znajdujące się w ekstrakcie z pestek winogron pozytywnie wpływają na mikrokrążenie skóry oraz przyczyniają się do poprawy elastyczności ścianek naczyń. Natomiast witamina C i E przywracają elastyczność i sprężystość skórze. Tak jak kolagen zabezpieczają skórę przed szkodliwym funkcjonowaniem wolnych rodników i oraz zapobiegają utlenianiu i niszczeniu warstwy lipidowej naskórka.

Znajdujące się w Collagenie biotyna, cynk i selen przyczyniają się do poprawy kondycji włosów oraz paznokci, zabezpieczając je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Szara, ziemista cera to zwykle owoc  złego odżywiania i zbyt dużego tempa życia. Nie pozwólmy, aby codzienne stresy stanowiły odzwierciedlenie na naszej twarzy. Regularna suplementacja kolagenowa specyfikiem Collagen Noble Health w krótkim czasie pozwoli nam przywrócić wyjątkowy blask na cały rok!

0Shares

Dodaj komentarz