porcjapiekna.pl

opinie porady efekty
misie na zdrowe wlosy

Chcesz mieć piękne i zdrowe włosy? – sięgnij po misie

Wiosenne przesilenie

Nadchodzi wiosna. Coraz więcej czasu spędzamy przed lustrem, oglądając swoje ciało, cerę i włosy. Za chwilę wakacje i wymarzony urlop, no i oczywiście plaża i piękne bikini. Ale cóż, zima dała nam się we znaki, cera troszkę szara, przydałoby się zniszczyć tędrobną fałdkę na brzuchu i zmienić coś z włosami. Ale co im właściwie dolega? Zróbmy szybką diagnozę. Straciły swoją puszystość, przedmiot naszej dumy. Końcówki, tak jakby się zaczęły rozdwajać? A gdziepodział się ichblask i świetlistość cery? Nawet farba nie pomogła. A po każdym myciu na szczotce tak jakby trochę więcej włosów? Czy powinno się pójść do specjalisty Zmienić dietę? A możesięgnąć po jakieś tabletki?

A może sięgnąć po misie na zdrowe włosy!zelki-misie-na-zdrowe-wlosy

Misie na zdrowe włosy to najlepsze pomarańczowe żelki dla dorosłych. A żelki to suplement diety dla kobiet i mężczyzn oczywiście. Każdy miś zawiera aż 13 składników odżywczych niezbędnych w codziennej diecie. Jedynym celem, dla którego zostały skomponowane to przywrócić połysk ,zdrowie i kolor naszym włosom. Misie na zdrowe włosy przywracają również świeżość i koloryt naszej cerze.

Co mają misie?

Wystarczy każdego dnia poczęstować się dwoma żelkami, aby w niedługim czasie zaobserwować spektakularny efekt. Tylko dwa żelki dziennie, a w 100% dostarczamy naszemu mechanizmowi ludziemui naszym włosom oczywiście wszystko czego potrzebują. Codziennie nasze włosy potrzebują; biotyny, cynku i selenu, które mają mocny wpływ na doskonałe funkcjonowanie skóry i włosów. Miedź z koleipomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów, sprawia, że włosy błyszczą i utrzymują intensywny kolor. Witamina A i niacyna pomagają naszej skórze utrzymać świeżość blask , natomiast witamina E chroni nasze komórki przed stresem oksydacyjnym, czyli w dużym uproszczeniu zapobiega starzeniu się komórek.

Miśki a kalorie

Każdemu dorosłemu żelki kojarzą się oczywiście z cukrem. Ale to nie misie! Ich praca jest dostarczyć mechanizmowi ludzkiemu witamin, a nie słodyczy. Każdy misiek ma tylko 3 kalorie. To troszkę więcej niż szklanka herbaty bez cukru, którazawiera 2 kalorie. Misiek w żadną metode nie jest modyfikowany genetycznie, za to jest produktem bezglutenowym i bezlaktozowym. Mogą radować się nimi nawet osoby unikające produktów spożywczych mające gluten czy laktozę.

Jak używać misie?

Aby misie na zdrowe włosy dostarczały|przyniosły pożądany skutek, trzeba pamiętać, w jaki sposób z nich profitować , aplikujemy tylko dwa misie dziennie. Są one tak bogate w niezbędne naszym włosom składniki, że nie powinno przekraczać się tej ilości. Zwłaszcza, jeżeli nasza codzienna dieta jest niezwykle szeroka i jesteśmy przekonani ,że dostarczamy sobie podstawową ilość witamin i składników mineralnych koniecznych do prawidłowego działania każdego mechanizmu ludzkiego Miśków nie połykamy, tylko dokładnie gryziemy a dopiero potem połykamy. Wysokość żelków powinna wniknąć do naszego mechanizmu ludzkiegojeszcze w górnej części układu pokarmowego. Wtedy szybcieji skuteczniej przyswajają się. Misie, mimo swojego urokliwego wyglądu i konsystencji nie nadają się dla dzieci. Zapotrzebowanie u dzieci na witaminy jest inne niż u dorosłego człowieka. Nie powinny też korzystać z nich kobiety w ciąży i mamy karmiące niemowlaki. W takim wypadku lepiej korzystać z suplementów przeznaczonych tylko i wyłącznie dla nich.

Ekonomiczne opakowania miśków

Producenci miśków na zdrowe włosy zadbalirównież o to, aby
kupiona ilość miśków była jak najbardziej ekonomiczna.W jednym pudełku mieści się 60 misiów, czyli przy dawce dwa razy dziennie wystarcza na jeden miesiąc. A dlatego też jest to duże opakowanie do przechowania przez przez jakiś czas, trzeba pamiętać w jaki sposób i gdzie powinno je się dodawać.Zawsze w suchym i ciemny miejscu i tam, gdzie panuje temperatura pokojowa. Pamiętać też należy, a dotyczy to wszystkich leków i suplementów,żeby leżały poza zasięgiem dzieci, dla których żelowy misiek to najlepszy na świecie słodycz
Każdego dnia i z każdym misiem nasze włosy i skóra będą ładniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *