porcjapiekna.pl

opinie porady efekty
Koktajl malinowy oczyszczający Paulina Sykut-Jeżyna

Koktajl malinowy oczyszczający Paulina Sykut-Jeżyna

Bóle głowy, zanieczyszczenia miast, w których mieszkamy – smog, zmęczenie oraz osłabienie organizmu? To wszystko może skutecznie odbierać radość życia oraz chęć do wszelkiej aktywności.

Jeśli czujesz, że te objawy są Ci znane, nie zwlekaj, wyłącznie zadbaj o siebie. Po pierwsze musisz oczyścić swój organizm z wszelkich zanieczyszczeń i toksyn. Znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Sykut Jeżyna oraz z ekspertami z Noble Health stworzyła cztery niezwykłe koktajle, które spełniły jej oczekiwania oraz które z pewnością spełnią również i Twoje. Koktajl malinowy o właściwościach oczyszczających, jak żaden inny oczyści Twój organizm. W składzie tego koktajlu znajdziesz korzeń mniszka lekarskiego, wspomagający proces detoksykacji organizmu oraz poprawia funkcje trawienne. Pokrzywa zwyczajna, kolejny składnik koktajlu wspomaga funkcje wydalnicze nerek.

Koktajl malinowy oczyszczający Paulina Sykut-Jeżyna

Jak przygotować

Koktajl malinowy oczyszczający Paulina Sykut-JeżynaPrzygotowanie tego koktajlu jest dziecinnie proste i nie zajmie Ci więcej niż 15 sekund. Wystarczy 2 łyżki mieszanki zalać 1/3 szklanki wody i gotowe. Smak możesz modyfikować stosując zamiennie wodę z wodą kokosową, czy mlekiem. Gdy dodasz ulubione owoce, a następnie całość zblendujesz po raz kolejny zmodyfikujesz swój zdrowy, smaczny posiłek. Taki koktajl możesz zabrać ze sobą wszędzie: do pracy, na spacer, a takżena wycieczkę z dziećmi. Pamiętaj, że niskokaloryczność produktu sprawia, iż jest on doskonałą przekąską dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i chcą utrzymać smukłą sylwetkę. Skoro Paulina Sykut – Jeżyna (młoda, piękna mama, kobieta fit) rekomenduje produkt swoim nazwiskiem, to dla mnie jest to dostateczna zachęta.

Jak często spożywać koktajl oczyszczający?

Ten wspaniały produkt możesz stosować codziennie. Został stworzony właśnie z tą myślą, żeby stanowił jeden z Twoich pysznych, niskokalorycznych posiłków, dzięki któremu poczujesz powrót sił witalnych, a Twoja cera nabierze nowego blasku. Zdrowsze włosy? Mocniejsze paznokcie? To łatwe z tym oczyszczającym, malinowym koktajlem.