porcjapiekna.pl

opinie porady efekty
Koktajl niskokaloryczny czekoladowy Paulina Sykut-Jeżyna

Koktajl niskokaloryczny czekoladowy Paulina Sykut – Jeżyna

Jesteś na diecie? Postanowiłaś wraz nowym rokiem zawalczyć o lepszą wersję siebie, oraz choć aktywność fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu, to już rezygnacja ze słodyczy owszem?

Nie martw się, bo dzięki fantastycznemu koktajlowi, stworzonemu przez ekspertów z Noble Health, wraz ze znaną prezenterką telewizyjną Pauliną Sykut – Jeżyną teraz na diecie możesz cieszyć się ukochanym smakiem czekolady! Koktajl czekoladowy, o którym mowa jest zdrowym, niskokalorycznym produktem, który nie jedynie zadba o Twój organizm oraz piękną sylwetkę, to jeszcze dopieści Twoje kubki smakowe. Bogaty w błonnik, o pysznym czekoladowym smaku stanie się Twoją ulubioną przekąską, która zaspokoi Twój głód. Koktajl możesz spożywać codziennie, jest odpowiedni dla wegan, oraz osób z nietolerancją laktozy. Jeśli lubisz czekoladę, lecz nie lubisz efektów ubocznych jedzenia tego słodkiego polepszacza nastroju, przerzuć się na czekoladowy, niskokaloryczny koktajl.

Koktajl niskokaloryczny czekoladowy Paulina Sykut-Jeżyna

Przygotowanie koktajlu

Koktajl niskokaloryczny czekoladowy Paulina Sykut-JeżynaKoktajl przygotowuje się błyskawicznie. Wystarczy 2 łyżki proszku zalać 1/3 szklanki wody, wody kokosowej, czy jogurtu (wedle uznania), dodać ulubione owoce (bądź ten krok pominąć), by cieszyć się wyjątkowym smakiem zdrowego, pysznego czekoladowego koktajlu. Taki koktajl świetnie zastępuje jeden posiłek w ciągu dnia, bądź jest zdrową przekąską, gdy poczujesz nagły głód. Przy aktywności fizycznej oraz zdrowej, zbilansowanej diecie wkrótce będziesz się mogła cieszyć piękną fit sylwetką, a dzięki składnikom zawartym w koktajlu Twoja cera nabierze blasku, włosy sprężystości, a paznokcie przestaną się łamać.

Czy są przeciwwskazania do stosowania koktajlu?

Czekoladowy, niskokaloryczny koktajl posiada wyłącznie naturalne składniki, jest więc w pełni bezpieczny i możesz go pić każdego dnia. Dzięki regularnemu stosowaniu zauważysz, że Twoja cera nabierze blasku, a chęć na niezdrowe przekąski stanie się coraz mniejsza, aż w końcu minie całkowicie. Już nie musisz opierać się czekoladzie. Jej wyjątkowy smak znajdziesz w tym fit produkcie.